Terralith - 85 nowych biomów w Minecraft!

· Przeczytasz w 2 min
Terralith - 85 nowych biomów w Minecraft!

Minecraft 1.18 przyniósł ogromną przebudowę generowania świata. Terralith 2.0 bierze te zmiany do siebie i rozbudowuje je o dodatkowe doświadczenie dla gracza. Ten data pack jest następcą oryginalnego Terralith, ale został przepisany od podstaw, aby zapewnić zupełnie nowe doświadczenie.

Dlaczego warto zainstalować Terralith?

Terralith dodaje ponad 85 zupełnie nowych biomów, jak również aktualizuje prawie każdy waniliowy biom o nowe i ulepszone funkcje. Zawiera również tony zupełnie nowych typów terenu - kaniony, roztrzaskane biomy, pływające wyspy, głębokie rowy oceaniczne i wiele, wiele więcej.

Jaskinie w Terralith

Jaskinie również zostały odnowione. Podziemia w data packu Terralith są miejscem o tak dużej różnorodności jak świat powyżej - jest wiele nowych biomów jaskiniowych, nowe kształty jaskiń, a nawet jaskinie wykonane w całości z alternatywnych rodzajów kamienia.

Styl generowanego świata w Terralith został zaprojektowany tak, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie. Jest tu mnóstwo realistycznych biomów, jak Yellowstone, Shield czy Highlands - ale także fantastyczne miejsca, jak Skylands, Moonlight Grove czy nawet nieuchwytne Mirage Isles. Nigdy nie zabraknie Ci nowych biomów i nowych doświadczeń do odkrycia.

Jak pobrać data pack Terralith?

Aby pobrać data pack Terralith należy przejść do strony Datapacks — Stardust Labs i kliknać przycisk Download Terralith.