Shoer - nowy mob w Minecraft 1.20

· Przeczytasz w 1 min
Shoer - nowy mob w Minecraft 1.20
Shoer - nowy mob w Minecraft 1.20

Do najnowszej wersji Minecraft został dodany zupełnie nowy mob - Shoer! Jest to istota o kształcie wielkiego buta, która porusza się po świecie gry, a jego specjalność to... kopanie dziur w ziemi!

Tak, dobrze przeczytaliście. Shoer lubi kopanie. Może to robić przez całą dobę i nigdy się nie nudzi. I nie jest to zwykłe kopanie - Mobie ma takie potężne kopniaki, że ziemia drży, gdy się rusza. Dzięki temu można stworzyć wspaniałe, głębokie jaskinie, a nawet podziemne kanały!

Shoer'a nie jest jednak łatwo oswoić. Musisz podać mu specjalny smakołyk, który nazywa się "Kopniak". Można go przygotować z kamienia, ziemi i diamentów, a następnie podać Shoer'owi w formie ofiary. Jeśli mu się spodoba, może cię zaakceptować i zacząć kopać z tobą. Jeśli znajdzie jakieś diamenty lub inny surowiec, dostaniesz go w potrójnej ilości, koniec z marnowaniem czasu na szukanie diamentów w Minecraft!

Ale uwaga - Shoer ma swoje humory. Czasami może odmówić kopania, jeśli nie ma nastrój. Albo zacząć wariować i zacząć kopać w głąb ziemi, bez żadnego celu. To wtedy lepiej trzymać się z daleka, bo jego kopniaki są naprawdę potężne.

Shoer to idealny mob dla tych, którzy lubią kopać i tworzyć podziemne jaskinie. Nie czekaj, już teraz zacznij szukać Shoer'a w swoim świecie Minecrafta i doświadczaj kopania w zupełnie nowy sposób!