Plugin OldCombatMechanics - stare pvp na nowszych wersjach Minecraft

· Przeczytasz w 1 min
Plugin OldCombatMechanics - stare pvp na nowszych wersjach Minecraft

OldCombatMechanics to plugin dla gry Minecraft, który przywraca starą mechanikę walki z wersji 1.8 i starszych. Plugin ten zmienia kilka aspektów gry, takich jak system ataku i obrony, przywracając mechanike dobrze znaną ze starszych wersji gry, które nadal są ciepło wspominane przez społeczność gry.

Jednym z głównych celów OldCombatMechanics jest przywrócenie starej mechaniki walki bez paska siły, który został wprowadzony w nowych wersjach gry i średnio spodobał się graczom, którzy są przyzwyczajeni do szybkiego klikania myszką i braku tarcz blokujących ataki - co jest mechaniką dobrze znaną szczególnie z serwerów EasyHC, Survival czy Hardcore.

OldCombatMechanics jest kompatybilny z wersjami Minecraft 1.8, 1.9, 1.10, 1.11, 1.12, 1.13, 1.14, 1.15, 1.16, 1.17, 1.18, 1.19. Starsze wersje gry nie są obsługiwane, ponieważ posiadają starą wersje trybu walki.

Aby zainstalować ten plugin, należy pobrać plik .jar z oficjalnej strony internetowej i dodać go do folderu plugins serwera.

Pobierz wtyczkę z https://www.spigotmc.org/resources/oldcombatmechanics-disable-1-9-hit-cooldown.19510/ lub skorzystaj z naszego archiwum.