Just Enough Items Mod - zobacz przedmioty i ich receptury w Minecraft

· Przeczytasz w 1 min
Just Enough Items Mod - zobacz przedmioty i ich receptury w Minecraft

Minecraft to popularna gra z gatunku sandbox, w której gracze mogą tworzyć i eksplorować światy, budować budynki i przedmioty oraz walczyć z potworami. Wśród wielu modów dostępnych dla tej gry znajduje się także Just Enough Items (JEI), który pozwala graczom na łatwiejsze zarządzanie przedmiotami i ich wymianę.

Interfejs moda JEI z przykładowymi recepturami

JEI to mod, który dodaje do gry interfejs umożliwiający sprawdzenie właściwości przedmiotów oraz sposobu ich wytwarzania. Gracze mogą wyszukiwać przedmioty według nazwy lub kategorii, a także przeglądać listę wszystkich dostępnych przedmiotów w grze. Mod pozwala również na łatwe dodawanie przedmiotów do swojego ekwipunku za pomocą komendy /give lub przenoszenie ich pomiędzy oknami ekwipunku i skrzyniami. Wspiera również przedmioty dodawane przez inne modyfikacje.

JEI jest szczególnie przydatny dla graczy, którzy chcą szybko i łatwo zdobyć potrzebne im przedmioty, a także dla tych, którzy chcą dowiedzieć się więcej o właściwościach poszczególnych przedmiotów. Mod jest również przydatny dla osób, którzy chcą tworzyć własne mody do gry, ponieważ pozwala im na szybkie i łatwe sprawdzenie właściwości danych przedmiotów i sposobu ich wytwarzania.

Instalacja moda JEI

Instalacja moda JEI jest bardzo prosta i wymaga jedynie zainstalowania odpowiedniego programu do obsługi modów, takiego jak Minecraft Forge lub Fabric.

Po zainstalowaniu programu należy pobrać plik moda i umieścić go w folderze mods w katalogu gry. Następnie należy uruchomić grę z włączonym modem, a interfejs JEI powinien pojawić się automatycznie na ekran

Pobierz modyfikacje z CurseForge.